Отримайте до п’яти років гарантії безкоштовно

PROTECT – високоякісний і надійний датський продукт, який не має скарг

PROTECT Fog Cannon автоматично поставляється з дворічною гарантією. Якщо Ви заповните і наддасте заявку на гарантію на цій сторінці, Ви отримаєте додатково 3 роки до гарантії на недавно встановлений генератор туману. Це забезпечить Вам гарантію до 5 років!

*Пропозиція про додаткові 3 років застосовується ТІЛЬКИ якщо Ви зареєструєте продукт онлайн, після недавньої установки системи. Дата початку гарантії завжди закріплена на дату виходу продукту з заводу. Більш детальна інформація доступна в розділі «Попередження» в керівництві по установці, яке поставляється разом з продуктом.

Коли продукт буде зареєстрований?

Після натискання кнопки «Відправити заявку» необхідно дочекатися підтвердження на екрані. Тільки коли Ви отримаєте це підтвердження, продукт буде зареєстрований.

Ми також автоматично відправляємо лист на адресу електронної пошти, зазначену в заявці. Якщо Ви не отримали листа з підтвердженням, ми рекомендуємо Вам перевірити папку «Спам» і/або спам-фільтр.

Заявка на гарантію

Поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

1 велика літера та 11 цифр. Наприклад. A12345678910. Декілька серійних номерів можна додати, натиснувши на '+'.
ВАЖЛИВО: Модель туманних гармат Xtratus не має додаткового гарантійного варіанту і тому не може бути введена в цій формі.

Встановлено за адресом:

Встановлено/Доставлено:

Для відправки натисніть Надіслати заявку, і ми відправимо підтвердження по електронній пошті.